aparaty słuchowe poznań

Aparaty słuchowe Poznań

Jeżeli jesteś mieszkańcem Poznania lub okolic i poszukujesz doświadczonego lekarza z zakresu protetyki słuchu koniecznie umów się na bezpłatne badanie słuchu. Oferuję bezpłatny dojazd do klienta oraz bezpłatne badanie słuchu - zadzwoń i umów się na niezobowiązującą wizytę.

Zapewniamy pomoc w załatwieniu: dofinansowania z NFZ ( na 2 aparaty i wkładki uszne), dofinansowania z Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie, dofinansowania z Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie.

Posiadamy w stałej ofercie aparaty słuchowe renomowanych firm w atrakcyjnych cenach. Istnieje możliwość wypożyczenia aparatu słuchowego przed zakupem w celu przetestowania jego działania w praktyce.

Zapraszamy do naszych gabinetów na bezpłatne badania słuchu i dobór aparatów słuchowych, po telefonicznym umówieniu wizyty.

  • Specjalistyczne Centrum Medyczne OMEGA ul. Rolna 17 Suchy Las
  • Centrum Medyczne Obst Ambulans
    ul. Łukowska 12 Oborniki Wlkp.
  • Medikor Sp. z o. o. ul. Braniecka 20 Poznań
  • Alab- Laboratoria Poznańska 7, 60-185 Skórzewo (punkt pobrań krwi laboratorium ALAB na ulicy Zakręt 2)

APARATY
SŁUCHOWE

Oferujemy najwyższej klasy aparaty słuchowe firm ...

Ubytek słuchu może utrudniać choremu pracę zawodową, edukację i życie społeczne. Najstarszym elementem wspomagającym słuch jest z pewnością muszla, utworzona przez rękę przyłożoną za ucho.

Oferta

BEZPŁATNE
BADANIE SŁUCHU

Wykonujemy bezpłatne badanie słuchu.

Badanie słuchu jest oceną reakcji organizmu powstałej na skutek stymulacji dźwiękowej. Wynik tej reakcji pozwala ocenić typ i stopnień ubytku słuchu i w na tej podstawie ocenić potrzebę założenia aparatu słuchoweg

Oferta

WIZYTY
DOMOWE

Realizujemy wizyty domowe na terenie Poznania i okolic.

Profesjonalne badanie słuchu musi być przeprowadzone przez doświadczonego protetyka słuchu. Nie zajmie Państwu dużo czasu! Jest całkowicie bezbolesne i bezpieczne, a dzięki niemu możecie poznać fakty o stanie swojego narządu słuchu.

Oferta

© 2017 Audio-Trans - aparaty słuchowe