aparaty słuchowe poznań

Nowoczesne aparaty słuchowe

Każdy z nas inne potrzeby słuchowe. Ale dzielimy jedną wspólnie: wszyscy cieszymy się, że dni niezręcznie dużych, beżowych aparatów słuchowych są daleko za nami. Dzisiejsze aparaty są niewielkich rozmiarów, a technologiczne zaawansowanie jest tak zaskakująco stylowe, że nie mamy nic przeciwko spojrzeniom innych.

Nowoczesne aparaty słuchowe posiadają funkcje mogące sprostać każdemu stylowi życia. Szukasz rozwiązania pasującego do sportowego stylu życia lub stylowego asystenta w rozmowach? Z pewnością znajdziesz aparaty słuchowe spełniające Twoje potrzeby.

W naszej ofercie znajdziesz aparaty słuchowe i akcesoria, które spełnią każdą potrzebę i preferencje. Twój protetyk słuchu pomoże w doborze najlepszego rozwiązania dla Ciebie.

Jednym z popularniejszych aparatów słuchowych jest:

Aparat słuchowy Pure - Stylowy, wygodny, lekki.

Niewielki, elegancki i wyjątkowo dyskretny aparat słuchowy Pure™ to dużo większa łatwość słuchania. Połączenie wyrafinowania i wyjątkowej jakości słyszenia z zaawansowanymi funkcjami sprawia, że z aparatami słuchowymi Pure słuchanie jest naprawdę łatwe w każdej sytuacji. Gdziekolwiek jesteś, cokolwiek robisz, z aparatami Pure możesz się odprężyć i cieszyć każdym dźwiękiem.

Nowoczesne aparaty słuchowe Siemens

Zapraszamy do naszych gabinetów w Poznaniu i okolicach na bezpłatne badania słuchu i dobór aparatów, po telefonicznym umówieniu wizyty.

  • SPECJALISTYCZNE CENTRUM MEDYCZNE OMEGA - ul. Rolna 17 Suchy Las
  • Centrum Medyczne Obst Ambulans - ul. Łukowska 12 Oborniki Wlkp.
  • NZOZ Omega ul. Kanałowa 2B Koziegłowy
  • NZOZ Ławica Plus ul. Rumcajsa 2a Poznań
  • Poznańska 7, 60-185 Skórzewo (punkt pobrań krwi laboratorium ALAB na ulicy Zakręt 2)

rejestracja
602 650 208


© 2017 Audio-Trans - aparaty słuchowe